سعید سالاری

برنامه نویس

بلاگر

ادیتور

عکاس

0
No products in the cart.
سعید سالاری

برنامه نویس

بلاگر

ادیتور

عکاس

نوشته های بلاگ

نصب کالی لینوکس در اندروید

بهمن ۱۸, ۱۳۹۹ اندروید, هک و امنیت
نصب کالی لینوکس در اندروید

کالی لینوکس یکی از بهترین سیستم عامل ها برای هکرها و برنامه نویسان است. نصب Linux در دستگاه اندروید ویژگیهای مختلفی از جمله اجرای برنامه های تحت وب در دستگاه شما ، نصب و استفاده از برنامه های Linux را باز می کند ، و می توانید یک محیط دسکتاپ گرافیکی را روی آن اجرا کنید.

لینوکس این قابلیت را دارد که گوشی اندرویدی را به یک دستگاه عیب یابی یا تست شبکه قابل حمل تبدیل کند. هنگام نصب کالی لینوکس بر روی اندروید خود با استفاده از روش های ذکر شده در زیر ، باید دستگاه خود را روت کنید. اگر روت نشده باشد ، Linux نمی تواند نصب شود.

اگر نمی خواهید دستگاه خود را روت کنید ، از روش های ذکر شده در زیر پیروی نکنید. باید فضای آزاد کافی در حافظه خود داشته باشید.

روش ۱: نصب کالی لینوکس با استفاده از نصب Linux deploy و VNC Viewer.

به فروشگاه Google Play بروید و Linux Deploy و VNC Viewer را در گوشی اندروید خود نصب کنید.

پس از بارگیری ، برنامه نصب لینوکس را راه اندازی کنید. در پایین صفحه گزینه ای شبیه آیکون دانلود مشاهده خواهید کرد. آن گزینه را بزنید ، لیستی از گزینه های دیگر پیدا خواهید کرد. در اینجا ، در “Distribution” کالی لینوکس را انتخاب کنید.

در همان لیست ، به تنظیمات GUI بروید و عرض و ارتفاع صفحه دستگاه خود را وارد کنید. سپس به گزینه Install رفته و آن را بزنید. مشاهده خواهید کرد که روند نصب آغاز شده است. این فرآیند نصب ممکن است تقریباً ۱۰ تا ۱۵ دقیقه طول بکشد. بنابراین لطفا صبر و تحمل خود را حفظ کنید تا روند کامل شود.

 هنگامی که این روند به پایان رسید ، روی گزینه ‘Configure‘ ضربه بزنید.

پیکربندی ارسال ، گزینه Start را بزنید.

سپس نمایشگر VNC را باز کرده و جزئیات مورد نیاز مانند آدرس ، نام و رمز عبور و غیره را وارد کنید. پس از اتمام ورود داده ها ، شما با موفقیت کالی لینوکس را بر روی دستگاه اندروید خود نصب کرده اید که اکنون آماده استفاده است.

 

مراحل نصب کالی لینوکس در موبایل

پس از نصب Linux Deploy از گوگل پلی ، تقریباً ۵۰٪ مراحل را انجام دادید.

اکنون “Kali” را از توزیع انتخاب کنید و در صورت تمایل می توانید معماری خود را تنظیم کنید ، درصورت نیاز به تأیید محل پیشفرض خود.

هنگامی که همه تنظیمات را انجام دادید. بر روی “Install Kali” کلیک کنید تا مراحل نصب شما شروع شود.

روش ۲: استفاده از Kali Linux i386 و Limbo PC Emulator.

فایل Kali Linux i386 ISO را از وب سایت دانلود کنید.

Limbo PC Emulator را روی گوشی اندروید خود نصب کنید.

سپس برنامه را راه اندازی کنید. در اینجا ، در گزینه Load VM فیلد New “را انتخاب کنید و نام خود را وارد کنید. و در گزینه ‘User Interface’ فیلد“SDL.” را انتخاب کنید.

سپس مدل CPU ، هسته های پردازنده ، حافظه RAM خود را از گزینه های کشویی انتخاب کنید. در گزینه “CDROM (* iso)” پرونده ISO Kali Linux i386 را که از رایانه خود بارگیری یا کپی کرده اید ، انتخاب کنید.

بعد از مراحل بالا ، گزینه “Start” را که صفحه Kali Linux باز می شود بزنید.

گزینه ‘Install‘ را برای شروع نصب کالی لینوکس روی اندروید خود انتخاب کنید.

پس از اتمام نصب ، شما با موفقیت کالی لینوکس را بر روی دستگاه اندروید خود نصب کرده اید. اکنون می توانید با این روش ها به راحتی کالی لینوکس را بر روی هر گوشی اندروید نصب کنید. با کالی ، به راحتی می توانید برخی از دانش Geek Hacking را کسب کنید و ذهن خود را فوق العاده کنید. امیدوارم کار ما را دوست داشته باشید ، آن را با دیگران نیز به اشتراک بگذارید. اگر در هر مرحله ای که در بالا با مشکلی روبرو هستید ، در زیر نظر دهید.

برچسب ها:
درج دیدگاه