سعید سالاری

برنامه نویس

بلاگر

ادیتور

عکاس

0
No products in the cart.
سعید سالاری

برنامه نویس

بلاگر

ادیتور

عکاس

نوشته های بلاگ

نکس فیشر ابزار پیشرفته فیشینگ برای ترموکس

بهمن ۷, ۱۳۹۹ هک و امنیت
نکس فیشر ابزار پیشرفته فیشینگ برای ترموکس

در این وب سایت ، من چندین پست در مورد ابزار های فیشینگ برای ترموکس نوشته ام. آخرین ابزار Zphisher Tool است. از آنجا که چندین ابزار فیشینگ وجود دارد و هر ابزاری دارای ویژگی های مختلف است. امروز می خواهم یک ابزار پیشرفته فیشینگ به شما معرفی کنم که کاملترین و ساده ترین ابزار فیشینگ است که من همیشه از آن استفاده کرده ام. این بهترین ابزار فیشینگ است و تمام صفحات فیشینگ رسانه های اجتماعی را شامل می شود و کاملاً در ترموکس کار می کند.

قراره تو این مقاله چی یاد بگیریم ؟

ابزار Nexphisher چیست ؟

نکس فیشر ابزاری ساده فیشینگ برای ترموکس است. خوبی این ابزار این است که به هیچ وجه پیچیده نیست ، فقط باید وب سایت را انتخاب کنید و پیوند فیشینگ را برای شما ایجاد می کند.

این ابزار تقریباً دارای هر صفحه فیشینگ در شبکه های اجتماعی مانند صفحه فیشینگ FB ، صفحه فیشینگ اینستاگرام و فیشینگ واتساپ و سایر موارد مهم است. این ابزار از تونل سازی NGrok استفاده می کند بنابراین می توانید از این ابزار در شبکه های عمومی استفاده کنید.

ابزار NexPhisher توسط htr-tech در GitHub ایجاد شده است و می توانید پروژه های آنها را ببینید htr-tech / Nexphisher.

نکس فیشر  را در ترموکس نصب کنید :

اگر عجله دارید ، می توانید دستور زیر را کپی پیست کنید و در ترموکس نصب می شود.

مرحله ۱:

قبل از نصب هر ابزاری در ترموکس ابتدا همه بسته های از پیش نصب شده را در termux به روز می کنیم تا هنگام استفاده از ابزار با خطایی روبرو نشویم.

apt update && apt upgrade -y

این دستور تمام بسته های از پیش نصب شده را در ترموکس به روز می کند.

مرحله ۲ :

از آنجا که این ابزار در مخزن GitHub قرار دارد ، باید بسته git را روی ترموکس نصب کنیم. و با کمک git ، ابزار NexPhisher را در ترموکس بارگیری خواهیم کرد.

pkg install git -y

این دستور را جایگذاری کنید و منتظر بمانید و بسته git در کمترین زمان نصب می شود.

مرحله ۳:

اکنون ما ابزار نکس فیشر را از مخزن GitHub کلون خواهیم کرد. فقط دستور زیر را وارد کنید و اینتر را فشار دهید و در عرض یک دقیقه ابزار نصب می شود.

git clone https://github.com/htr-tech/nexphisher

سرعت بارگیری کاملاً به سرعت اینترنت شما بستگی دارد.

مرحله ۴:

پرونده بایگانی در ترموکس شما از گیت هاب نصب شده است و اکنون باید پوشه کار را به پوشه nexPhisher تغییر دهیم.

cd nexphisher

مرحله ۵:

در این مرحله ، تمام وابستگی های مورد نیاز برای کار با ابزار Nexphisher را نصب خواهیم کرد. نگران نباشید ، ما نمی خواهیم آنها را یکی یکی نصب کنیم ، فقط از دستور زیر استفاده خواهیم کرد و فایل tmux_Setup ایجاد شده توسط نکس فشر را اجرا خواهد کرد.

bash tmux_setup

Y را تایپ کرده و Enter را فشار دهید.

آموزش استفاده از نکس فیشر

اگر می دانید چگونه از ابزار Zphisher استفاده کنید ، پس می توانید به راحتی از این ابزار استفاده کنید ، اگر در مورد آن اطلاعاتی ندارید ، در زیر بخوانید. همچنین بخاطر داشته باشید که اگر ترموکس را مجدداً راه اندازی کنید ، ابتدا باید به پوشه Nexphisher وارد شوید ، بنابراین می توانید دستور زیر را دنبال کنید.

مرحله ۱:

برای اجرای ابزار NexPhisher فقط باید فایل bash موجود در ابزار را اجرا کنید ، فقط دستور زیر را تایپ کنید و ابزار شروع به کار می کند.

bash nexphisher

مرحله ۲:

اکنون منوی اصلی ابزار Nexphisher را مشاهده خواهید کرد. اکنون باید نام رسانه های اجتماعی مانند فیس بوک ، اینستاگرام را انتخاب کنید. برای انتخاب یک رسانه اجتماعی باید شماره را قبل از آن تایپ کنید و Enter را فشار دهید. در این پست ، من اینستاگرام را انتخاب می کنم.

برای انتخاب اینستاگرام ۲ را تایپ کنید.

مرحله ۳:

اکنون می توانید هر گزینه ای را که می خواهید انتخاب کنید ، این به روشهای مهندسی اجتماعی شما بستگی دارد. همه گزینه ها واقعاً باورنکردنی هستند ، برای هک ساده اینستاگرام ، می توانید اولین گزینه (۱) را انتخاب کرده و Enter را فشار دهید.

مرحله ۴:

مهم: 📶 لطفاً Hotspot خود را روشن کنید Else Ngrok هیچ پیوندی ایجاد نمی کند و ابزار به طور خودکار بسته می شود.

مرحله ۵:

اکنون در اینجا شما باید یک روش انتقال پورت را انتخاب کنید اگر ۱ را انتخاب کنید ، این یک پیوند فیشینگ ایجاد می کند که فقط در Wi-Fi شما کار خواهد کرد همچنین گزینه سوم به دلایلی کار نمی کند اما به زودی برطرف می شود برای انتخاب گزینه دوم (Ngrok) کاملاً کار خواهد کرد.

مرحله ۶:

در اینجا مشاهده خواهید کرد که لینک شما ایجاد شده است و شما فقط باید پیوند را کپی کنید و آن را برای قربانی ارسال کنید ، در نظر داشته باشید که باید پیوند کامل را کپی کنید ، برای مراجعه به تصویر زیر مراجعه کنید.

مرحله ۷:

اکنون منتظر بمانید ، وقتی قربانی روی پیوند کلیک کند ، به صفحه جعلی اینستاگرام فرستاده می شود و هنگامی که قربانی اطلاعات را پر می کند و بر روی دکمه ورود کلیک می کند شما نام کاربری و رمز عبور قربانی را در ترموکس خود دریافت خواهید کرد. برای بستن ابزار باید CTRL + Capital C را فشار دهید تا خارج شود.

نکس فیشر بهترین ابزاری برای فیشینگ است که من تاکنون دیده ام ، همه مواردی را که در یک ابزار اساسی فیشینگ نیاز دارید به شما ارائه می دهد و همچنین ساده است و از شما تأیید یا چیز دیگری نمی خواهد ، هر زمان که خواستید آن را نصب کنید و مستقیماً از آن استفاده کنید.

همچنین می توانید از ابزار Maskphish استفاده کنید تا لینک شما مانند یک لینک وب سایت واقعی به نظر برسد (URL .ngrock شما را به URL facebook.com تغییر می دهد).

این پست برای اهداف آموزش است لطفا سعی نکنید هیچ فعالیت کودکانه ای انجام دهید زیرا همه چیز به راحتی قابل ردیابی است.

اگر مشکلی دارید در زیر توضیح دهید تا بتوانم به شما کمک کنم. با تشکر از شما برای خواندن و مثل همیشه با اخلاق بمانید.

برچسب ها:
۱ دیدگاه
  • بهنام ۶:۴۴ ب٫ظ بهمن ۱۰, ۱۳۹۹ پاسخ

    عالی بود 💙

درج دیدگاه