آموزش کامل ساخت شماره مجازی تلگرام رایگان


همانطور که می‌دانید هنگام ثبت‌نام در اپلیکیشن‌های پیام‌رسان و شبکه‌های اجتماعی موبایل مثل Telegram، باید از شماره تلفن خود به عنوان شناسه برای ثبت‌‌نام و ورود استفاده کنید. اگر کاربرانی هستید که علاقه‌ایبه اشتراک‌گذاری شماره‌ی اصلی خود ندارید یا این که نیاز به ثبت‌نام بیش از یک بار در این برنامه‌ها دارید، می‌توانید از شماره‌های مجازی رایگان استفاده کنید. با ما همراه باشید تا با شماره مجازی تلگرام و نحوه استفاده از آن آشنا شوید.

شماره مجازی چیست؟

شماره یا سیم کارت مجازی همانند سیم کارت و شماره واقعی شما عمل کرده و به عنوان اطلاعات شخصی شما برای دریافت و ارسال تماس یا پیامک استفاده می‌شود. شماره مجازی برخلاف شماره واقعی هویت فیزیکی و سیم کارت نداشته و به واسطه نرم افزارهایی امکان استفاده از خدمات آن وجود دارد. این نرم افزارها عموماً تحت وب بوده و یا همانند نرم افزارهای پیام‌رسان عمل می‌کنند. به همین دلیل برای استفاده از خدمات این شماره‌های مجازی نیازمند اتصال به اینترنت هستیم. معمولاً این برنامه‌ها شماره‌هایی رایگان به کاربران ارائه می‌دهند و برای برقراری تماس هزینه از مشترکین دریافت می‌کنند که بسیار کمتر از هزینه‌های اپراتورهای واقعی است. شماره‌های مجازی رایگان معمولاً موقت بوده و برای ثبت آن شماره و یا تمدید آن باید هزینه‌ای پرداخت کنید.

آموزش ساخت شماره مجازی تلگرام رایگان

نرم افزار از باکس بایین صفحه دانلود و طبق فیلم اموزش عمل کنید .

نکته : اگر با پیغام این شماره مجازی مسدود شده مواجع شدین از برنامه شماره مجاز لاگ اوت کنید و مجدد یه شماره دیگه بسازین

نکات مهم این اموزش

هنگام ورود به نرم افزار شماره مجازی فیلترشکن خود را خاموش کنید , جهت ثبت نام در برنامه میتونید از اکانت فیک استفاده کنید (ایمیل و بسورد فیک) ! , اگر در تلگرام با خطای این شماره مسدود شده است مواجع شدین یک بار دیگه شماره بسازین , حتما تیک گزینه همگام سازی مخاطبین رو بردارین , حتما تایید دو مرحله ای رو فعال کنید , نرم افزار شماره مجازی ابدیت نکنید.

آموزش

shomare-majaziشماره مجازیمجازی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *