سعید سالاری

برنامه نویس

بلاگر

ادیتور

عکاس

0
No products in the cart.
سعید سالاری

برنامه نویس

بلاگر

ادیتور

عکاس

نوشته های بلاگ

۱۵ نرم افزار برتر امنیتی و دانلود ابزارهای هک کردن

بهمن ۱۳, ۱۳۹۹ هک و امنیت
۱۵ نرم افزار برتر امنیتی و دانلود ابزارهای هک کردن

لیست برخی از رایج ترین ابزارهای هک کردن ، ابزارهای امنیتی با لینک مستقیم :

Nmap

Nmap (“Network Mapper”) یک ابزار منبع آزاد رایگان برای اکتشاف شبکه یا حسابرسی امنیتی است. این برنامه برای اسکن سریع شبکه های بزرگ طراحی شده است ، اگرچه در برابر میزبان های تک نیز خوب عمل می کند. Nmap از بسته های IP خام به روش های جدید برای تعیین اینکه چه میزبانی در شبکه موجود است ، چه میزانی (نام برنامه و نسخه) آن میزبان را ارائه می دهد ، چه سیستم عامل (و نسخه سیستم عامل) را اجرا می کند ، چه نوع فیلتر بسته / فایروال استفاده می کند. مورد استفاده قرار می گیرند ، و ده ها ویژگی دیگر. Nmap در اکثر انواع رایانه ها اجرا می شود و نسخه های کنسولی و گرافیکی آن نیز در دسترس هستند. Nmap رایگان و منبع باز است.

توسط مبتدیان (-sT) یا افراد حرفه ای (–packet_trace) قابل استفاده است. هنگامی که نتایج را کاملاً فهمیدید ، ابزاری بسیار متنوع است.

Nessus

اخیراً منبع بسته شده است ، اما هنوز هم رایگان و با یک چارچوب سرویس client-server کار می کند.

Nessus محبوب ترین اسکنر آسیب پذیری جهان است که در بیش از ۷۵۰۰۰ سازمان در سراسر جهان استفاده می شود. بسیاری از بزرگترین سازمانهای جهان با استفاده از Nessus برای برسی دستگاهها و برنامه های مهم تجاری ، صرفه جویی قابل توجهی در هزینه انجام می دهند.

John the Ripper

جان ریپر یک کرکر سریع است که در حال حاضر برای بسیاری از نسخه های یونیکس (۱۱ به طور رسمی پشتیبانی می شود ، بدون در نظر گرفتن معماری های مختلف) ، DOS ، Win32 ، BeOS و OpenVMS در دسترس است. هدف اصلی آن شناسایی رمزهای عبور ضعیف یونیکس است. علاوه بر چندین رمز هش رمز عبور (۳) که معمولاً در نسخه های مختلف یونیکس یافت می شود ، پشتیبانی از Kerberos AFS و Windows NT / 2000 / XP / 2003 هش LM ، به علاوه چندین مورد دیگر با وصله های پشتیبانی شده ، خارج از جعبه پشتیبانی می شوند

Nikto

نیکتو یک اسکنر وب سرور Open Source (GPL) است که آزمایشات گسترده ای را علیه چندین سرور وب از جمله بیش از ۳۲۰۰ پرونده / CGI بالقوه خطرناک ، نسخه های بیش از ۶۲۵ سرور و مشکلات خاص نسخه در بیش از ۲۳۰ سرور انجام می دهد. موارد و افزونه های اسکن اغلب به روز می شوند و می توانند به صورت خودکار به روز شوند (در صورت تمایل).

SuperScan

اسکنر قدرتمند ، پینگر ، حل و فصل درگاه TCP. SuperScan 4 یک بروزرسانی از ابزار بسیار محبوب اسکن پورت ویندوز ، SuperScan است.

اگر به یک گزینه جایگزین برای انمپ در ویندوز با رابط کاربری مناسب نیاز دارید ، پیشنهاد می کنم این مورد را بررسی کنید ، بسیار خوب است.

p0f

P0f v2 ابزاری متنوع برای اثر انگشت سیستم عامل منفعل است. P0f می تواند سیستم عامل را در موارد زیر شناسایی کند:

  • ماشین هایی که به جعبه شما متصل می شوند (حالت SYN)
  • ماشین هایی که به آنها متصل می شوید (حالت SYN + ACK)
  • دستگاهی که نمی توانید به آن متصل شوید (حالت RST +)
  • ماشین آلاتی که می توانید ارتباطات آنها را مشاهده کنید.

اساساً می تواند از هر چیزی اثر انگشت بگیرد ، هیچ ارتباطی فعال با دستگاه هدف ایجاد نمی کند.

Wireshark

وایرشارک یک تجزیه و تحلیل پروتکل شبکه یا sniffer مبتنی بر GTK + است که به شما امکان می دهد محتویات فریم های شبکه را ضبط و مرور کنید. هدف از این پروژه ایجاد یک تجزیه و تحلیل با کیفیت تجاری برای یونیکس و دادن ویژگی های Wireshark است که در مشبک های منبع بسته وجود ندارد.

هم در لینوکس و هم در ویندوز (با رابط کاربری گرافیکی) عالی کار می کند ، استفاده از آن آسان است و می تواند جریان های TCP / IP را بازسازی کند! بعداً یک آموزش در مورد وایرشارک انجام می دهد.

Yersinia

Yersinia ابزاری شبکه ای است که برای استفاده از برخی ضعف ها در پروتکل های مختلف لایه ۲ طراحی شده است. این وانمود می شود که یک چارچوب محکم برای تحلیل و آزمایش شبکه ها و سیستم های مستقر شده است. در حال حاضر ، پروتکل های شبکه زیر اجرا می شوند: پروتکل درخت Spanning Tree (STP) ، پروتکل Cisco Discovery (CDP) ، پروتکل Dynamic Trunking (DTP) ، پروتکل پیکربندی میزبان پویا (DHCP) ، پروتکل Hot Standby Router (HSRP) ، IEEE 802.1q ، پروتکل اتصال بین سوئیچ (ISL) ، پروتکل ترانکینگ VLAN (VTP).

بهترین کیت لایه ۲ موجود است.

Eraser

Eraser یک ابزار امنیتی پیشرفته (برای ویندوز) است ، که به شما امکان می دهد داده های حساس را از طریق هارد دیسک خود با چندین بار نوشتن با الگوهای دقیق انتخاب شده ، کاملاً از دیسک پاک کنید. با ویندوز ۹۵ ، ۹۸ ، ME ، NT ، ۲۰۰۰ ، XP و DOS کار می کند. Eraser یک نرم افزار رایگان است و کد منبع آن تحت مجوز عمومی GNU منتشر می شود.

ابزاری عالی برای ایمن نگه داشتن داده های شما ، اگر آنها را پاک کرده اید مطمئن شوید که آنها واقعاً از بین رفته اند.

PuTTY

PuTTY یک اجرای رایگان Telnet و SSH برای سیستم عامل های Win32 و Unix ، همراه با یک شبیه ساز ترمینال xterm است. برای هر h4x0r که مایل به telnet یا SSH از ویندوز است بدون استفاده از کلاینت های خط فرمان پیش فرض MS باید وجود داشته باشد.

LCP

هدف اصلی برنامه LCP ممیزی و بازیابی رمزهای عبور حساب کاربری در Windows NT / 2000 / XP / 2003 است. واردات اطلاعات حساب ها ، بازیابی رمزهای عبور ، توزیع جلسه Brute force ، محاسبات هاش.

یک جایگزین رایگان خوب برای L0phtcrack.

Cain and Abel

مورد علاقه شخصی من برای کرک رمز عبور از هر نوع.

Cain & Abel ابزاری برای بازیابی رمز عبور برای سیستم عامل های مایکروسافت است. این امکان کرک رمزهای عبور رمزگذاری شده با استفاده از حملات دیکشنری ، Brute-Force و Cryptanalysis ، ضبط مکالمات VoIP ، رمزگشایی رمزهای عبور مخلوط ، آشکار کردن جعبه های رمز عبور ، کشف رمزهای عبور ذخیره شده و تجزیه و تحلیل پروتکل های مسیریابی ، بازیابی کنید. این برنامه از هیچگونه آسیب پذیری یا اشکال نرم افزاری که با تلاش کم برطرف نمی شود ، بهره برداری نمی کند.

Kismet

Kismet یک سیستم آشکارساز شبکه ، بی سیم و نفوذ بی سیم ۸۰۲.۱۱ layer2 است. با هر کارت بی سیم پشتیبانی می کند که از حالت نظارت خام (rfmon) پشتیبانی می کند و می تواند ترافیک ۸۰۲.۱۱b ، ۸۰۲.۱۱a و ۸۰۲.۱۱g را ردیابی کند.

یک ابزار بی سیم خوب تا زمانی که کارت شما از rfmon پشتیبانی کند (به دنبال یک طلای اورینوکو باشید).

NetStumbler

بله یک ابزار بی سیم مناسب برای ویندوز! متأسفانه به اندازه نمونه های لینوکس قدرتمند نیست ، اما استفاده از آن آسان است و رابط کاربری خوبی دارد .

NetStumbler ابزاری برای ویندوز است که به شما امکان می دهد شبکه های محلی بی سیم (WLAN) را با استفاده از ۸۰۲.۱۱b ، ۸۰۲.۱۱a و ۸۰۲.۱۱g شناسایی کنید. استفاده های زیادی دارد:

  • تأیید کنید که شبکه شما به همان روش مورد نظر شما راه اندازی شده است.
  • مکانهایی با پوشش ضعیف را در WLAN خود پیدا کنید.
  • شبکه های دیگری را که ممکن است در شبکه شما تداخل ایجاد کنند ، شناسایی کنید.
  • نقاط دسترسی غیر مجاز “سرکش” را در محل کار خود شناسایی کنید.
  • کمک به هدف قرار دادن آنتن های جهت دار برای پیوندهای طولانی WLAN.
  • برای WarDriving به صورت تفننی از آن استفاده کنید.

hping

hping یک مونتاژ / تحلیلگر بسته TCP / IP خط فرمان است. رابط کاربری از دستور ping unix الهام گرفته شده است ، اما hping تنها قادر به ارسال درخواست های پژواک ICMP نیست. این نرم افزار از پروتکل های TCP ، UDP ، ICMP و RAW-IP پشتیبانی می کند ، دارای حالت ردیابی ، امکان ارسال فایل بین کانال تحت پوشش و بسیاری از ویژگی های دیگر است.

برچسب ها:
درج دیدگاه