سعید سالاری

برنامه نویس

بلاگر

ادیتور

عکاس

0
No products in the cart.
سعید سالاری

برنامه نویس

بلاگر

ادیتور

عکاس

نوشته های بلاگ

زد آنتی (zANTI) ابزار تست نفوذ و امنیت شبکه در موبایل

بهمن ۱۴, ۱۳۹۹ هک و امنیت
زد آنتی (zANTI) ابزار تست نفوذ و امنیت شبکه در موبایل

 این برنامه، محصول شرکت Zimperium بوده و یک ابزار تست نفوذ و امنیت شبکه می باشد. اما از آنجا که از اینگونه برنامه ها هم می توان استفاده مفید و هم می توان استفاده سوء انجام داد،‌ علاوه بر کارشناسان امنیت، هکرها نیز به این برنامه علاقه مند می باشند.

این جعبه ابزار تلفن همراه ، مدیران امنیت IT را قادر می سازد تا یک مهاجم پیشرفته را برای شناسایی تکنیک های مخربی که برای به خطر انداختن شبکه شرکت استفاده می شود ، شبیه سازی کنند.

این برسی شبکه همراه با یک رابط نسبتاً ساده در مقایسه با سایر راه حل ها است و اجرای وظایف آن کاملاً ساده است. این ویژگی های اصلی برنامه است

  • اسکن کردن

برای شناسایی دستگاه های متصل ، خصوصیات و آسیب پذیری های آنها ، اسکن های شبکه را در سطوح مختلف انجام دهید.

  • تشخیص دادن

افسران امنیتی را قادر می سازند تا به راحتی شبکه سازمان را ارزیابی کرده و به طور خودکار آسیب پذیری های دستگاه های تلفن همراه یا وب سایت ها را با استفاده از میزبان آزمایش های نفوذ از جمله ، انسان در میانه (MITM) ، کرک رمز عبور و Metasploit تشخیص دهند.

  • گزارش

شکاف های امنیتی موجود در شبکه و سیستم های دفاعی تلفن همراه خود را برجسته کنید و نتایج را با گزارش پیشرفته مبتنی بر ابر از طریق zConsole گزارش کنید. zANTI روشهایی را که یک مهاجم سایبری می تواند برای شناسایی حفره های امنیتی در شبکه شما استفاده کند ، منعکس می کند. گزارش Dash-board به مشاغل امکان می دهد خطرات را مشاهده کرده و اقدامات اصلاحی مناسبی را برای رفع مشکلات مهم امنیتی انجام دهند.

 
 
اخرین اپدیت این ابزار را می توانید از همین صفحه دانلود کنید

شما می توانید zANTI را از اینجا دانلود کنید – رمز عبور sslri است!

برچسب ها:
درج دیدگاه